MICROSOFT ZAKOŃCZYŁ WSPARCIE

DLA MS SQL 2008

Zgodnie z decyzją firmy Microsoft z lipca 2014 r. dotyczącą wycofania ze sprzedaży MS SQL Server w wersji 2008 i 2008R2, w 2019 r. zakończyło się wsparcie dla tych produktów. Microsoft od lipca 2019 r. nie wydaje poprawek do tych wersji, w tym niezbędnych krytycznych aktualizacji, gwarantujących bezpieczeństwo pracy.

W konsekwencji, ta decyzja ze strony producenta motoru baz danych odebrała nam możliwość zapewnienia wsparcia, aktualizacji i rozwoju naszych produktów, w przypadku, jeśli serwery klientów korzystają z systemu MS SQL w wersji 2008/2008R2.

Nadal pomagamy w procesie migracji i oferujemy nasze wsparcie w zakresie wymiany MS SQL na nową wersję. Mając na uwadze krytyczność operacji migracji, przygotowaliśmy komplet materiałów, które pomogą przejść przez proces migracji. Na stronie można zapoznać się z procesem migracji, możliwymi wariantami realizacji oraz poznać preferencyjne warunki zakupu licencji MS SQL 2019 "Runtime". Zachęcamy do zapoznania się z zawartością zakładek, wyboru wersji realizacji i rezerwacji terminu migracji baz.

Chętnie odpowiemy na pytania i pomożemy zarówno przed, jak i w trakcie działań związanych z wymianą MS SQL.

PROCES MIGRACJI

Dowiedz się, jak możesz przygotować Twoją firmę do wymiany oprogramowania MS SQL. Zapoznaj się z wymaganymi krokami procesu migracji. Staranne przygotowanie środowiska i zaplanowanie terminu prac pomoże sprawnie przeprowadzić migrację.

WARIANTY REALIZACJI

Wybierz sposób i wariant realizacji wymiany oprogramowania MS SQL, który jest zgodny z wykorzystywanymi w Twojej firmie serwerami i systemem operacyjnym. Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy.

LICENCJE MS SQL

Przed zakupem licencji nowego oprogramowania MS SQL, warto zwrócić uwagę na kilka elementów. Zobacz, jakie rodzaje licencji możemy zaproponować i wybierz ten, który najbardziej odpowiada potrzebom Twojej firmy.

LICENCJA "RUNTIME"

Zastanawiasz się, która z licencji jest odpowiednia dla Twojej firmy? Sprawdź nasze preferencyjne warunki dla licencji 'Runtime'. Przygotowaliśmy je specjalnie dla naszych klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu.

DOKUMENTACJA

Przygotowaliśmy pakiet niezbędnych dokumentów, które pomogą Ci w procesie migracji. Podpowiadamy w nich, co jest istotne, kiedy już zdecydujesz się na odpowiedni wariant realizacji i jak dobrze się przygotować do wymiany oprogramowania MS SQL.

KONTAKT

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące procesu wymiany oprogramowania MS SQL i migracji baz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

Migracja produktów w zakresie MS SQL Server ma wpływ na pracę systemów w firmie. Żeby wszystko przebiegło sprawnie i bez zakłóceń, ważne jest staranne przygotowanie środowisk i zaplanowanie przez nas czasu prac. Prosimy o kontakt z nami w sprawie wymiany MS SQL, abyśmy mogli indywidualnie ustalić terminy.